Companie Slavdom La Turneul Tradițional De Fotbal LSR Cup

Anonim

Turneul anual tradițional de fotbal „Cupa LSR 2016” a avut loc la Moscova în septembrie. Anul acesta, 9 echipe din diferite orașe ale Rusiei au participat la turneu.

Echipa națională Slavdom a fost reprezentată de angajații companiei din diviziile Moscova și Sankt Petersburg. În timpul competiției, au avut loc 4 meciuri, dintre care 3 au fost câștigate de echipă. În septembrie, Moscova a găzduit turneul anual tradițional de fotbal „Cupa LSR 2016”. Anul acesta, 9 echipe din diferite orașe ale Rusiei au participat la turneu.

Echipa națională Slavdom a fost reprezentată de angajații companiei din diviziile Moscova și Sankt Petersburg. În timpul competiției, au avut loc 4 meciuri, dintre care 3 au fost câștigate de echipa Slavdom.

În urma competiției, echipa Slavdom a marcat 13 goluri și a ocupat locul 4, arătând cel mai productiv fotbal din turneu. Ca de obicei, turneul a avut loc într-o dispoziție pozitivă. A fost o adevărată luptă pe fiecare metru pătrat al terenului de fotbal. Echipa noastră a arătat din nou un spirit sportiv și a arătat un rezultat decent.

Compania Slavdom le mulțumește partenerilor săi - compania LSR-Stenovye pentru invitația de a participa la turneul de fotbal și organizarea evenimentului la cel mai înalt nivel, fanilor pentru energia lor inepuizabilă, rivalii pentru un joc decent. Aș dori, de asemenea, să mulțumesc echipei noastre pentru că ne-a dat un motiv să ne mândrim din nou cu asta.