Echipa Slavdom A Câștigat Cupa LSR Group și Medaliile De Aur Ale Turneului

Anonim

Seria de victorii sportive a companiei Slavdom continuă: echipa a ocupat primul loc în turneul de minifotbal „Cupa LSR Group”, care a avut loc la Moscova.

Turneul este organizat anual de LSR. Wall , cel mai mare producător de cărămizi de fațadă ceramică din Rusia. Opt echipe au participat la competiție, concepută pentru a uni oamenii care se gândesc la aceiași în industria construcțiilor:

• TD "KSM"

Turneul a fost judecat de judecători profesioniști.

Nu este prima dată când Slavdom ia parte la astfel de evenimente. În septembrie, angajații noștri din Moscova și Sankt Petersburg nu puteau rata ocazia de a se întâlni cu colegii lor pentru a-și demonstra pregătirea sportivă și puterea. Datorită priceperii, coeziunii echipei și sprijinului suporterilor, echipa de fotbal Slavdom a primit o medalie de aur.

Felicităm toți jucătorii echipei Slavdom și le mulțumim celor care au susținut echipa în timpul turneului!